sobota, 15 czerwca 2013

ogród graficzny - koncepcja

Są ludzie pomysłowi i otwarci. Są również ograniczeni i małostkowi, którzy według mojego męża, będącego realistą w kwestii nastawienia do życia, występują w ogromnej przewadze. Ja jestem raczej optymistką i uważam, że jest ich połowa. Idąc dalej pesymista prawdopodobnie stwierdziłby, że wszyscy jesteśmy idiotami. 

Niezależnie od reprezentowanego podejścia do życia pierwsza kreatywna grupa istnieje naprawdę! Stwierdzam to z całą stanowczością, ponieważ spotykam ją ostatnio bardzo często.
Ha! Wiem, szczęściara ze mnie! Nawet podwójna szczęściara, ponieważ projektuję dla nich ogrody. Każdy kto siedzi w temacie wie jaka to przyjemność współpracować z takim klientem. Wymagania i wyzwania!

Projekt, nad którym obecnie pracuję powstaje z plątaniny przeróżnych pomysłów, takich jak np.: gabiony, ogrody wertykalne, oszklona altana, roślinność monochromatyczna, membrany... A wyplątuje się myśl przewodnia OGRÓD GRAFICZNY. A za myślą od razu podążają skojarzenia - faktura, kontrasty, wyraźne kształty i geometria oraz SZKICE!

   Brak komentarzy:

Prześlij komentarz